Můj

PŘÍBĚH
Stát se úspěšným interim managerem, poradcem či koučem není lusknutím prstu, ale každodenní tvrdou prací.

Zocelením desítkami vypjatých situací a mnoha lety sbíraných zkušeností ve firmách různých oborů, s různou týmovou dynamikou a spoluprožitými lidskými příběhy.

Jak myslím, tak mluvím. Jak mluvím, tak  jednám. V soukromí i veřejně. Je to rodinná tradice, postoj předávaný po generace.
A i mně usnadňuje život.

Celou svou profesní kariéru se zabývám řešením složitých problémů, zlepšováním postupů, mobilizací výkonu týmů i jednotlivců. Pomáhám lidem adaptovat se na změny v práci i v životě. Pomáhám jim změnám rozumět. Věřím, že pokud máte rádi to, co děláte, budete mít úspěch. A stejným způsobem přistupuji k práci pro svoje klienty.

Proč to dělám? Protože můžu a umím.

Více jak

pracovních hodin u klientů

let zkušeností

odškolených hodin

Moje filozofie

Jednoduše mě baví být s vámi a něco měnit v NĚCO. Provokuji pohodlnost a zacyklení v „nejdetismu„. Podporuji společné sdílení zkušeností a hledání nových způsobů.  Věřím ve spolupráci a otevřenou komunikaci. Věřím ve výkon, partnerství, důvěru a morálku.
Prostě si vyhrnu rukávy a jdu do toho s vámi. Společně s vámi rozebírám nefunkční postupy na prvočlánky a znovu seskládávám tak, aby dávaly smysl. Sázím na selský rozum, na jednoduchost a realistická řešení.
Znám prakticky všechny typy scénářů týmové energie. Neradím na základě naučeného nebo přečteného. Předávám mnohaleté zkušenosti. To  mně umožňuje rychle se přizpůsobit a vidět neviděné, skryté. Přináším ta nejlepší, ověřená, úspěšná řešení.
Pracuji sama, zjistila jsem, že můj přístup není možné naklonovat. I přes desítky osobních setkání, si vás pamatuji jménem a od začátku říkám MY.  Jakmile začneme pracovat, jste moje rodina. Tu podporuju, hecuju i chráním. Jednám vždy v zájmu svého klienta. Pracuji poctivě a jednám férově.

Reference

Rolovat nahoru